Дата: від до Скинути

Майданчик для міні-футболу в Атюші, проєкт-переможець «Бюджету участі» й турнір для трудових колективів – відбулася щотижнева нарада

Нарадою селищного голови Віктора Журавля із заступником, начальниками відділів, керівниками структурних підрозділів селищної ради та комунальних підприємств розпочався поточний робочий тиждень.

13:50 08.07.2019

На вулицях Коропа – квіткові диво-купала

Унікальна, дуже гарна купальська традиція живе в Коропі та деяких селах громади. Сьогодні зранку то тут, то там можна було побачити композиції із піску, квітів, сухої фарби тощо у вигляді тварин, міфічних персонажів, написів, просто яскравих пісочних скульптур… Все це називають тут купАлама. Поряд – і їхніх юний автор чи авторка, котрі прокинулися рано-ранісінько (дехто о 4-й 5-й годині ранку!), аби створити таку красу. А ще тарілочка – для винагород від перехожих за неабиякі старання.

19:07 07.07.2019

Жителі Коропщини знову мали нагоду скористатися послугами виїзного сервісного центру МВС

Триває співпраця Центру надання адміністративних послуг Коропської селищної ради та регіонального сервісного центру МВС України. Сьогодні в Коропі 5 місцевих жителів здійснили державну реєстрацію (перереєстрацію) транспортних  засобів, ще 5 замінили  посвідчення водія.

16:00 04.07.2019

Поліцейські Коропського відділення приймали вітання із професійним святом

Сьогодні, в четверту річницю створення Національної поліції України, стражі правопорядку та спокою зібралися на урочисте засідання, на якому були й привітання, і нагороди, і добра оцінка роботи районної поліції.

14:44 04.07.2019

Команда Коропської об’єднаної громади на «Території Активної Молоді»

Днями обласний молодіжний захід «ТАМ. Хутір Обирок»  зустрічав молодь із усієї Чернігівщини на традиційній території активної молоді. Участь у молодіжному заході, який організував Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, взяла й команда Коропської об’єднаної територіальної громади.

16:51 01.07.2019

Депутати затвердили перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за «інфраструктурну» субвенцію

26 червня депутати селищної ради зібралися в залі засідань, аби взяти участь в ухваленні рішень 37 сесії сьомого скликання. Їх всього було винесено 168, більшість, 156 – стосувалися сфери земельних відносин.

14:29 01.07.2019