Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Територіальний центр соціального обслуговування Коропської селищної ради святкує триріччя

Дата: 25.06.2020 18:12

Сьогодні минає три роки з дня заснування територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради. Ще ніби вчора було безліч клопотів: оформлення установчих документів, формування штату, підготовка приміщення… А сьогодні, вже озирнувшись назад, бачимо незліченну кількість здобутків у кожному відділенні.

Під професійним керівництвом директора Олександра Лаврика  замінено твердопаливний котел,  встановлено «блискавкозахист», власними силами проведений генеральний ремонт душової кімнати у відділенні стаціонарного проживання села Нехаївка.

Працівники стаціонарних відділень (Нехаївка, Шабалинів) власноруч обробляють близько  двох гектарів землі та утримують підсобне господарство.

Проведене вогнезахисне оброблення деревини покрівлі двох стаціонарів.

У Нехаївці працівники територіального центру почистили та від реставрували криницю, що розташована неподалік від стаціонарного відділення і здавна славилась своєю чистою, джерельною водою.

Постійно отримують соціальну допомогу вдома  290  громадян похилого віку. Для соціальних робітників придбали 33 новеньких, сучасних велосипеди та щороку для них закуповується спецодяг і спецвзуття.

Проведені ремонтні роботи у приміщенні територіального центру: власними силами оновлені робочі кабінети, проведено генеральний ремонт у кімнаті, де розташована бухгалтерія, придбано меблі для бібліотеки та робочі шафи.

Є постійна співпраця з різними благодійними  установами, підприємствами, організаціями. За три роки отримано та роздано понад 7  тонн одягу, взуття та інших речей, які були у вжитку. На 25 одиниць  поповнено пункт прокату засобів реабілітації.

Постійно працюють клуби за уподобаннями та Університету третього віку. Цьогоріч відкрився новий гурток оздоровчої фізкультури «Довголіття».

Колектив у територіальному центрі дружний та працелюбний, а за підтримки Коропський селищного голови Віктора Журавля  ладний впоратися з будь-яким завданням. Кожен відповідально  ставиться до функціональних обов'язків і не цурається роботи. Є чим пишатися, є над чим працювати, є куди розвиватися і рости. Основна мета кожного працівника соціальної сфери – приносити користь людям, і територіальний центр соціального обслуговування Коропської селищної ради вже три роки поспіль успішно виконує це завданням.

Інформація територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради