Стаціонари терцентру оснащуються системами протипожежної сигналізації

Дата: 09.10.2020 16:16

Фото без описуПожежна безпека понад усе! Здавалося б, такі прості слова, але, яке значення вони мають в житті людини.

За сприяння Коропського селищного голови  Віктора Журавля, депутатського корпусу, членів виконавчого комітету із місцевого бюджету були виділенні додаткові кошти в сумі 240 тисяч 550 гривень (рішення сесії №5533 від 08.04.2020 р.) для обладнання відділень стаціонарного догляду в селах Нехаївка та Шабалинів системами протипожежної безпеки.

Днями у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в Нехаївці завершилося встановленню системи протипожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей.  Протипожежна система вже працює в режимі цілодобового зв’язку з передачею сигналів «Тривога» в чергову частину ДСНС у Коропі для оперативного реагування.

Також уже виготовлена та знаходиться на експертизі проєктно- кошторисна документація такої ж системи протипожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей по відділенню стаціонарного догляду в  Шабалинові.

Щиро дякую всім за розуміння важливості соціального захисту населення громади, проблемних питань територіального центру  і конкретної допомоги в їх вирішенні.

Олександр Лаврик, директор територіального центру