Осіннє свято в романтично-ліричній атмосфері

Дата: 01.10.2020 16:13

Фото без опису Сумна ситуація, що склалася в країні в зв'язку з захворюваннями  на Covid-19, не завадила працівникам територіального центру Коропської селищної ради провести урочистий захід, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.

Формат урочистого зібрання був обраний незвичний: запросили лише студентів Університету третього віку. Це зробили, аби оптимально витримати карантинні норми: не створювати великого скупчення людей в одному місці.

У святковій залі зібралися студенти та учасники концертної програми.  Підтримати, подякувати та висловити своє захоплення активною життєвою позицією студентів прийшла начальник відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради Лариса Ларченко.

Із привітанням від усього колективу звернулася до присутніх заступник директора територіального центру Алла Баранець.

Кожен присутній  активно вболівав за учасників інтелектуально-розважальної гри, в якій брали участь дві команди по чотири учасники. Команди змагалися на краще знання історії України, її символіки та визначних діячів.

У перервах звучали музичні та літературні дарунки. Не обійшлося і без дотепного гумору від Ніни Помпи.

Букети брунатного та золотавого листя, аромат осінніх хризантем, важкі кетяги червоної горобини  створили романтично-ліричну атмосферу, додало кожному відчуття святкового затишку. Гарний настрій та приємні спогади ще довго зігріватимуть серця студентів холодними, дощовими днями.

Інформація територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради