ОСВІТА

Серед шкіл Коропської ОТГ Лукнівська – найвище в обласному рейтингу шкіл за підсумками ЗНО

Із 323 шкіл області вона − на 11 місці. Про це свідчить оприлюднений сьогодні інформаційним ресурсом «Освіта.ua» рейтинг загальноосвітніх шкіл нашої області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року.

14:55 28.08.2018

Цікаві поїздки, незабутні враження, «кольорові дні» - як юні коропчани зустріли літні канікули

Промайнули два тижні відпочинку учнів Коропської школи у пришкільному таборі «Веселка». Про цікаве та змістовне дозвілля дітей добре подбали, тому початок літа для хлопчиків і дівчаток видався незабутнім.

14:04 14.06.2018

Поліцейські нагадали дітям правила поведінки на дорозі

«Тиждень безпеки дорожнього руху» був проведений у Коропській школі із 7 до 11 травня. За цей час учні відвідали тематичний урок, поспілкувалися із поліцейськими і пригадали правила надання першої медичної допомоги постраждалому в ДТП.

15:18 11.05.2018

Чарував квітковий вернісаж

Хорошою традицією у Коропській школі стала виставка квітів «Весняний вернісаж». Цьогоріч вона видалась особливою і неповторною. Сьогодні, 11 травня, школа замайоріла різнобарв’ям веселкових кольорів. Фойє школи наповнили пишнобарвні букети з найрізноманітніших квітів.

14:37 11.05.2018

Наші юні туристи – другі в обласному конкурсі

Збірна команда Коропської селищної ради у складі учнів Карильської та Лукнівської шкіл успішно виступила в обласному етапі Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців.

14:33 24.04.2018

Розмалюю писанку

Писанка – це символ весни, сонця, повернення природи до життя. Писанки характерні майже для всіх європейських народів.

11:10 06.04.2018

Дебют юних волейболісток

21 березня у залі ДЮСШ «Юність» проходив обласний Етап Шкільної волейбольної ліги України серед дівочих команд. Команда Коропської ЗОШ І-ІІІ ст.  ім. Т.Г. Шевченка була представлена у молодшій віковій групі. Наші юні волейболістки продемонстрували не дитячий, а дуже змістовний і технічний волейбол. І цілком заслужено зайняли ІІІ місце, пропустивши вперед лише команди з Бахмача (І місце) і Чернігова (ІІ місце).

11:06 22.03.2018

Вшанували пам’ять воїна-інтернаціоналіста

Минулого тижня в Атюшівській  школі завершилася патріотично - спортивна акція «Тенісний турнір пам’яті Михайла Кравченка». Михайло навчався в  школі з 1967 по 1975 роки. Був щирим, працьовитим і товариським. Проходив строкову службу в ДРА, де і загинув 22 червня 1981 року під час виконання свого військового обов’язку.

11:04 05.03.2018

Семінар заступників керівників ЗЗСО з виховної роботи

23 лютого 2018 року на базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи шкіл Коропської ОТГ за темою: «Виховна система школи як оптимальний простір життєтворчості особистості».

10:38 26.02.2018