ОСВІТА

Команда «Знавці» Коропської ОТГ у відбірковій грі інтелектуального марафону

«Ігри розуму» учать багатьом необхідним у житті речам: вдумливості, рішучості, відповідальності, загартовують характер та є в один і той же час школою мужності і необхідної обережності.

16:53 30.10.2017

«Урожайний» день оболонських школярів

Традиційно, перед осінніми канікулами учні дружно прибирали територію біля школи та пам’ятника «Скорботна мати». До прибирання долучились всі, навіть малята старанно підмітали доріжки.

12:41 24.10.2017

Семінар-практикум учителів початкових класів

19 жовтня на базі Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів, які працюватимуть у 1-х класах в 2018-2019 навчальному році, з проблеми  «Інтегровані уроки в початковій школі».

11:48 23.10.2017

Вітаємо з перемогою!

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, територіальної цілісності України, військових традицій та перемог  українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві

10:12 22.09.2017

Бути розумним - модно

З давніх-давен в Україні цінували розум. Інтелектуальні ігри не тільки розважають, але і виховують спостережливість, кмітливість, розвивають і навчають.

15:32 21.09.2017

«Хай буде мир на всій землі!»

День Миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня в Міжнародний день Миру.

10:14 15.09.2017