Чергова порція нагород для наших талантів

Дата: 08.04.2019 14:58

Фото без описуЗнову маємо нагоду пишатися вихованцями Коропського центру дитячої та юнацької творчості, які успішно виступили в двох обласних конкурсах.

4 квітня у Чернігові відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Коропський центр дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради представляли Вадим Черебило та Альона Леденко, учні 4-А класу Коропської ЗОШ І – ІІІ ступенів. У номінації «Літаюча модель планера» Альона Леденко зайняла І місце, а в номінації «Теоретичний залік» ІІІ місце виборов Вадим Черебило. Діти отримали дипломи, медалі та подарунки.

Третє місце в обласному конкурсі дослідницьких робіт «Війна пройшла по їхніх долонях», присвяченому подіям історії Української революції 1917-1921 років, здобула вихованка Коропського ЦДтаЮТ Наталія Леденко.

За інформацією Коропського центру дитячої та юнацької творчості
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)