«Ой весна, весна, що ти, весно, нам принесла»
Весняна виставка у Коропській школі радувала учнів, вчителів і всіх відвідувачів закладу.
Ласкавий сонячний промінчик відчинив весні двері – і все навколо захвилювалось. Природа пробуджується, оживає, рухається. Стрімке оновлення життя не залишає байдужим нікого. Людина жадібно припадає до щедрого джерела весняної краси, напуває любов’ю душу і виливає ту любов на все прекрасне у природі. У п’ятницю, 15 березня, у Коропській школі проходила виставка «Ой весна, весна, що ти, весно, нам принесла».
А принесла вона красу неповторну, різнобарвну. Фойє школи заяскравіло всіма кольорами веселки. На виставці красувалися вироби із паперу, бісеру, тіста, а також весняна вишивка, малюнки. Одним словом, краса – очей не відвести.
За інформацією Коропської ЗОШІ-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)