ОСВІТА

Тиждень початкових класів «Шкільний калейдоскоп»

Девіз тижня: Кожен день у нас цікавий, плідний і яскравий.  З 06 по 11 листопада у Шабалинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проходив тиждень початкових класів. У її проведенні активну участь взяли учні 1-4 класів.

15:52 14.11.2017

ЇЇ величність - Пісня

Українська пісня! Райдужна душа нашого народу.  Це сміх і сльози, це туга і надія, це символ краси.

14:53 13.11.2017

День писемності та мови в школах громади

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Не були осторонь цього і загальноосвітні заклади громади.

12:28 10.11.2017

Дзвени, народу рідне слово! Коропські школярі - учасники радіодиктанту національної єдності

День української писемності та мови за православним календарем ще й  день вшанування пам’яті преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

12:11 10.11.2017

Свято краси і грації «Міс осінь – 2017»

Що не кажіть, а Україна здавна славиться красунями. І дійсно, у Коропській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка є гарні, талановиті, наділені неповторною вродою дівчата.

16:00 06.11.2017

У світ казки до клубу «Джерельце»

У Коропській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка діють 4 клуби: «Джерельце» (1-4 кл.), «Любисток» (5-6 кл.), «Берегиня» (7-8 кл.), «Промінь» (9-11 кл.).

11:52 03.11.2017

Дорога в космос

Напередодні дня народження Миколи Кибальчича у шкільній бібліотеці Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка була організована викладка друкованих матеріалів на тему «Дорога в космос», епіграфом до якої стали слова самого винахідника космічного апарата «Я буду щасливий, якщо зроблю величезну послугу Батьківщині і людству».

15:34 01.11.2017