Юні коропчани радують перемогами

Дата: 26.03.2019 11:54

Фото без описуМи регулярно повідомляємо про творчі успіхи наших юних талантів. Можемо вчергове пишатися нашою обдарованою й старанною молоддю, та порадіти переможним виступам учнів школи мистецтв у музичному та хореографічному конкурсах у Ніжині.

Минулого четверга, 21 березня, у цьому місті відбувся обласний конкурс виконавців на музичних інструментах, вокалу та ансамблів серед учнів мистецьких шкіл області ім. Т.О. Докшицера.

У ньому брали участь понад 80 учнів із різних куточків області, які, долаючи хвилювання і втому, демонстрували компетентному журі свої талант і вміння.

Учні відділу духових та ударних інструментів Коропської школи мистецтв також виступили в конкурсі й вибороли призові місця.

І місце зайняла Марина Зажигай (флейта).

Також із І місцем повернулися до Коропа учасники ансамблю саксофоністів (Олександр Крук, Анна Фока, Олена Дорошенко, Ірина Литвиненко). А також ІV місце в Олени Дорошенко (альт-саксофон).

Цих конкурсантів підготував викладач Борис Литвиненко за підтримки концертмейстера Олени Корякової.

Участь у конкурсі брали участь і учні викладача Валерія Фоки: Олексій Овсієнко (баритон, концертмейстер  Людмила Білан) та Олексій Авраменко (тромбон, концертмейстер Олена Корякова), а також ансамбль духових інструментів (керівник Валерій Фока).

Всі отримали призові місця, що не може не радувати: Олексій Овсієнко та Олексій Авраменко  зайняли по IV місцю, ансамбль духових інструментів − III місце. Виконавці були нагороджені дипломами, грамотами та солодкими подарунками.

Минулий четвер був дуже насиченим і для учнів класу хореографії Коропської ШМ. У Ніжині в конкурсі «Надія-2019» вони змагалися із кращими хореографічними колективами всієї області.

Учасники колективу «Алькор» щорічно беруть участь в цьому конкурсі та завжди повертаються додому з призовими місцями. Цей рік не став винятком. Від Коропської школи мистецтв були представлені 6 танцювальних номерів:

«Давай, танцюй» (старша вікова категорія, номінація «Сучасний танець») − І місце

«Люблю Гриця» (старша вікова категорія, номінація «Народний танець») − ІІ місце

«Пристрасне танго» (старша вікова категорія, номінація «Спортивно-бальний танець») у складі Анни Карацюби та Вадима Пищикова − ІІ місце

«Перлинки» (середня вікова категорія, номінація «Класичний танець») − ІІІ місце

«Україночка» (середня вікова категорія, номінація «Народно-сценічний танець»)  Шкляр Марія − ІІ місце

Молодша вікова категорія в номінації «Сучасний танець представила також танок «New fase».  Діти виступали на такій сцені вперше, і цього разу їм не пощастило зайняти призове місце, проте всі вони великі молодці й наступного року обов'язково будуть також із переможним кубком.

Танцювальні номери підготували керівник Катерина Медведь, концертмейстери Людмила Білан та Михайло Коваленко.

За інформацією Коропської школи мистецтв

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)