Завітайте на виставку дитячих робіт «Знай і люби свій край»

Дата: 27.03.2019 15:23

У залі Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради діє традиційна виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», яка вражає багатством технік, кольорів і матеріалів, дивує цікавими та несподіваними творчими рішеннями. Побачити роботи можуть всі!

Виставка працює із 9-00 до 18-00 години (перерва на обід із 13-00 до 14-00), окрім вихідних, за адресою смт Короп, вулиці Вознесенська, 14. Переглянути дитячі роботи можна до 5 квітня включно.

Тут представлені творчі вироби учнів усіх шкіл Коропської ОТГ та Черешенської спеціалізованої школи-інтернату, і, звісно ж, вихованців гуртків Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради.

Сьогодні виставку відвідав начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов, який оцінив розмаїття дитячих робіт та майстерність, із якою вони виконані.

Можете переглянути «фоторезультати» нашої екскурсії, яку провела директор ЦДтаЮТ Олена Куніцина.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)