Вісім тисяч сосен висадили коропські школярі

Дата: 12.04.2019 17:17

Нещодавно учні 9-А та 9-Б класів Коропської школи долучились до екологічної акції «Майбутнє лісу в наших руках», створивши 1,3 гектарів насаджень сосни звичайної в урочищі «Рижківський бір», що підпорядковується Коропському «Агролісгоспу».

Перед початком роботи головний лісничий Едуард Тригуб ознайомив учнів із особливостями посадки лісів та показав, як за допомогою меча Колесова висаджувати саджанці сосни звичайної.  Школярі охоче взялись до роботи: хлопці вправно орудували інструментом, а дівчата підносили та садили саджанці.

Учні висадили аж 8 тисяч саджанців, з яких, на жаль, через екологічні фактори досягне стануть стиглими соснами лише тисяча із них.

Робота «кипіла» до обіду, після чого спеціалісти «Агролісгоспу» організували дітям міні-пікнік, пригостивши солодкими напоями та медовим печивом.

Юні учасники екологічної акції були сповнені приємних емоцій та вражень, зробивши нашу планету красивішою, чистішою, зеленішою!

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)