Дата: від до Скинути

Обстежено умови проживання та виховання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах

Відділ-служба  у справах дітей спільно з  фахівцем соціальної роботи сектору по наданню соціальних послуг сім'ям з дітьми та молоді здійснили обстеження умов проживання та виховання дітей в сім’ях,  які опинилися в складних життєвих обставинах в селах Шабалинів, Нехаївка, Риботин.

09:09 13.07.2021

Анна Коваленко: Програма «Велике будівництво» - це не про один проєкт, це про ініціативи у всіх сферах

Основне завдання проєкту Президента України «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Це дороги та мости, школи й дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги та амбулаторії, стадіони, пам'ятки культури. Так, на Чернігівщині в рамках Програми «Велике будівництво» реалізується 64 проєкти. З них — 39 доріг державного та місцевого значення, 26 мостів, 21 амбулаторія, 9 приймальних відділень, низка реставрацій та проєктів реконструкції.

15:34 12.07.2021

Відбулось громадське слухання

Коропська селищна рада повідомляє, що 12 липня відбулося громадське слухання з розгляду детального  плану території земельної ділянки з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться у Коропі по вулиці Чернігівській (біля «Красної школи»). З протоколом засідання можна ознайомитись в розділі «Протоколи громадських слухань щодо розроблення містобудівної документації» на офіційному сайті Коропської селищної ради.

14:45 12.07.2021

Пам’ятка з профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь

До гострих кишкових інфекцій, що спричиняють харчові отруєння відносяться: черевні тифи, сальмонельози, дизентерія, ботулізм, вірусні гепатити А і Б, стафілококові отруєння, гастроентероколіти, холера.

14:40 12.07.2021

У Коропі - новий лікар

Це анестезіолог Антон Олександрович Мельник. Вже від сьогодні, з понеділка, працівники Коропської центральної лікарні беруть його під свою опіку. Житиме лікар у квартирі, яку недавно придбала громада.

12:08 12.07.2021

Інформація для багатодітних сімей

Рішенням Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області 28.05.2021 №78-VIII затверджена «Програма передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Новгород-Сіверського району Чернігівської області на 2021-2027 роки». Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25.06.2021 №168 створена районна комісія, яка приймає документи від багатодітних сімей до 05.08.2021.

11:19 12.07.2021

Коропську громаду відвідала делегація проєкту SURGe

Вчора з презентаційним візитом у Коропі побувала група радників Ініціативи «Управління публічним інвестуванням» проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe): керівник Юрій Третяк, радники Анатолій Ткачук, Олександр Ісип, Василь Федюк та координатор у Чернігівській області Юрій Вдовенко.

19:04 08.07.2021

У Коропі зробили комфортну для пішоходів локацію – тротуар біля ринку, навпроти кафе «Марія»

У Коропі є багато місць, які хочеться змінити. Але для цього треба значні фінанси. Навантаження на місцевий бюджет і так серйозні. Тому співпраця з бізнесом, залучення приватних коштів – це чи не єдиний шлях, щоб здійснити заплановане, вважає селищний голова.

12:47 08.07.2021