Біля школи встановили вуличні тренажери

Працівники Коропської школи встановили на спортивному майданчику вуличні тренажери (закуплені у 2017 році за 40 тисяч гривень). Вирішується питання з покриттям біля тренажерного майданчика.

14:20 11.06.2021

Коропська громада отримає субвенцію для підключення сіл до оптичного інтернету

Вчора Кабінет Міністрів затвердив розподіл 483,8 мільйона гривень  на 670 громад України для реалізації проєкту «Інтернет-субвенція». Субвенцію на підключення оптичного інтернету отримає 51 громада Чернігівщини, зокрема і наша. Коропській громаді погодили фінансування у 2 мільйони 892 тисячі 985 гривень.

09:52 10.06.2021

Думки про освітній простір

Вчора у  Чернігові пройшло виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

13:18 08.06.2021

Подбай про власну безпеку! Як замовити технічне обслуговування внутрішніх газових мереж за 300 гривень на рік

Витоки газу на внутрішніх мережах є причиною половини викликів аварійної служби 104. У «Чернігівгазі» наголошують: така аварійність мереж пов’язана з відсутністю їхнього вчасного технічного обслуговування. З 2015 року у тарифах на розподіл газу, затверджених НКРЕКП, не передбачені кошти на обслуговування внутрішніх мереж споживачів.  За чинним українським законодавством, відповідальність за внутрішні мережі - не лише газові, а й всі інші, та газове обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їхні власники. Для цього вони мають укласти угоду на виконання робіт з технічного обслуговування внутрішніх мереж з організацією, яка має відповідні дозволи і ліцензії.

11:33 08.06.2021

Стресові ситуації у батьків: як їх долати

Працівники служби у справах дітей під час профілактичних рейдів, обстежуючи умови проживання дітей в родині, звертають увагу на іноді не прості стосунки між батьками  і дітьми. Хоч більшість батьків отримують задоволення від виховання своїх дітей, але одночасно вважають це завдання дуже важким. Особливо це стосується ситуацій, коли батькам доводиться справлятися з додатковими труднощами −  такими як нестача грошей, погані житлові умови, тривале безробіття. Буває, що ці стресові чинники виходять за межі витривалості батьків та штовхають їх до поведінки, яка змушує їхніх дітей страждати.

10:33 08.06.2021

Голова громади взяв участь у роботі виїзного засідання парламентського комітету

Сьогодні в Чернігові пройшло виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій на тему «Законодавче забезпечення доступності повної загальної середньої освіти та запровадження якісної профільної старшої школи (на прикладі Чернігівської області)».

22:42 07.06.2021

«Сонячні промені» - свято танцювальних талантів Коропської громади

Дві години танцю, краси, енергії, емоцій і прекрасних вражень – це про огляд-фестиваль кращих аматорських колективів та окремих виконавців «Сонячні промені», що вчора пройшов у Коропському будинку культури.

14:18 07.06.2021