Анна Коваленко: Час об’єднати зусилля, щоб захиститися від COVID-19

Голова облдержадміністрації Анна Коваленко під час сьогоднішнього брифінгу закликала усіх, хто ще не вакцинувався від коронавірусу, оперативно це зробити. На сьогодні в області для цього створені всі умови.

17:10 21.07.2021

Для дорожньої інфраструктури Чернігівщини 2021-й став роком якщо не другого народження, то своєрідного ренесансу — Анна Коваленко

До цьогорічної програми Президента України «Велике будівництво» потрапили 280 кілометрів доріг Чернігівської області,  з яких 182 кілометри — дороги державного значення. На якому етапі реалізація запланованого та як забезпечується якість цих автошляхів — розповіла сьогодні під час чергового брифінгу голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко.

17:07 21.07.2021

До селищної ради надходять звернення від пасажирів про те, що один із  місцевих перевізників не дотримується розкладу руху

На автостанції  нам підтвердили цей факт. Проте селищна рада не має повноважень впливати на приватних перевізників. Ми не можемо покарати, усунути від роботи, знайти на маршрут іншого перевізника тощо.

18:41 20.07.2021

Переведення виплат пенсій та соціальних виплат на картки з 1 вересня не буде: Укрпошта продовжить їх доставляти

Кабінет Міністрів України скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено в постанові №277 від 29 березня 2021 року. Поточний порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через Укрпошту буде збережений як мінімум до 1 січня 2023 року.

16:15 20.07.2021

Відеоблог про електронний підпис

Електронний підпис є одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом. Міністерство цифрової трансформації підготувало про електронний підпис відеоблог, який можна переглянути вищезазначений влог на платформі «Youtube» за посиланням https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=09NuX02a2wE&t=23s.

11:51 20.07.2021

«Як громаді стати цифровою»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

11:41 20.07.2021

Атюша відсвяткувала день села

Усі справи відклали в суботу  атюшани, аби зібратися на святі єднання, дружби, радості, щирого спілкування, душевних спогадів і світлих надій – Дні села! Тепло й щиро зустріла Атюша дорогих гостей.

14:15 19.07.2021