Антоніна Пилипівна Сорока з Оболоння удостоєна почесного звання «Мати-героїня»

Дата: 08.07.2021 16:49

Сьогодні (в День родини, що дуже символічно) в обласній державній адміністрації вручили державні нагороди матерям-героїням.

Двадцять дві жінки Чернігівщини удостоєні цього почесного звання відповідно до Указу Президента України № 188/2021 від 7 травня цього року.

Серед них – жителька нашої громади Антоніна Пилипівна Сорока з Оболоння. Вона подарувала життя чотирьом донькам і сину. Всі діти вже дорослі, виросли порядними, працьовитими й чесними людьми.

Посвідчення та нагрудні знаки матерям, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей,  вручила заступниця голови ОДА Олена Дума. Вона висловила шану жінкам за гідне виховання дітей та збереження кращих традицій української родини.

Вітаємо Антоніну Пилипівну! Уклін Вашій материнській самовідданості, невтомній материнській праці! Хай міцне здоров’я, добро, радість, любов і достаток будуть з Вами та Вашою родиною!

На фото Антоніна Пилипівна – 6-та зліва:

За інформацією Чернігівської ОДА