Шановні податківці!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого сьогоднішнього професійного свята – Дня податківця України!

12:36 02.07.2021

Запрошення громад 4-ї когорти до подання заявок на конкурс проєктів:  «ГРОМАДСЬКІ  ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»

Запрошення громад 4-ї когорти до подання заявок на конкурс проєктів: «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»

ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень», виконавець проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує місцеві громадські організації, ініціативні групи та молодіжні ради з громад 4-ої когорти, які є партнерами програми DOBRE у Чернігівській  області (Коропська ТГ, Корюківська ТГ, Лосинівська ТГ, Любецька ТГ, Менська ТГ, Ніжинська ТГ, Новгород-Сіверська ТГ, Сновська ТГ, Сосницька ТГ, Тупичівська ТГ) подати заявки на участь у конкурсі проєктів «Громадські ініціативи для розвитку територіальних громад».

16:28 01.07.2021

Бюджет участі-2021: результати голосування

Сьогодні  в залі засідань селищної ради відбулось засідання експертної групи з питань реалізації програми «Громадське бюджетування» (бюджет участі) на 2021 рік з приводу підрахунку голосів, які набрали проєкти.

15:30 01.07.2021

Корабель під назвою «Лукнівська школа» – із новим капітаном

Від завтра в житті Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів починається нова епоха: 1 липня школу очолить новий директор − Юрій Іванович Сиваченко. Недавно Юрій Іванович, вчитель історії та правознавства цієї школи, успішно пройшов конкурсний відбір на директорську посаду.

22:03 30.06.2021

З Днем  Конституції України!

Сьогодні ми відзначаємо державне свято − 25-річчя із  прийняття Конституції України, Закону законів нашої держави.

08:30 28.06.2021