Дата: від до Скинути

Про ремонт тротуару, виїзну медичну допомогу, премії юним знавцям рідної мови – на виконкомі

Чергове засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради пройшло сьогодні, 17 червня. Результат роботи – рішення із понад 30 питань різних сфер життя. Засідання провів голова громади Володимир Куніцин.

21:55 17.06.2021

Ситуація з COVID-19

672 – підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19, з них: 643 – одужали 7 – лікуються:   1 – у медзакладі   6 – амбулаторно (вдома) 22 людей померли

21:29 17.06.2021

Дізналися більше про можливості  інструментів роботи онлайн

Дізналися більше про можливості інструментів роботи онлайн

Сьогодні відбувся онлайн-тренінг  «Інструменти ефективної роботи онлайн» в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» для представників Коропської громади та інших чотирьох громад-партнерів Програми DOBRE в Чернігівській області (Сосницька, Любецька, Новгород-Сіверська, Тупичівська).

17:08 17.06.2021

Запрошення до участі в Чернігівській  літній  школі  громадського активіста

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян  з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській  літній школі громадського активіста, яку організовує  ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» спільно з громадським об'єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».

12:32 17.06.2021

В Коропській громаді з’являться нові інструменти участі

16 червня відбулося перше засідання робочої групи з розробки механізмів участі та залучення громадян до процесів управління в Коропській територіальній громаді, в якій взяла участь координаторка напряму інструментів участі та залучення громадян проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Чернігівській області» програми ДОБРЕ Тетяна Романова.

15:44 16.06.2021

Коропська громада в Програмі DOBRE: робоча група вступила в процес стратегічного планування

У залі засідань селищної ради сьогодні пройшла перша зустріч робочої групи зі стратегічного планування. Для проведення заходу до Коропа вчергове завітали експерти Програми Андрій Кавунець та Радослав Шарлея. На цьому етапі до роботи долучилася ще й асистентка зі стратегічного планування Анастасія Ланова.

19:48 14.06.2021

Робота з сім’ями у складних життєвих обставинах

Черговий профілактичний рейд у Рождественському та Атюші днями провели працівники сектору по наданню соціальних послуг сім'я з дітьми та молоді і відділу-служби у справах дітей. Під час рейду обстежено ряд сімей, що потрапили у складні життєві обставини і не можуть самостійно їх подолати:

16:17 14.06.2021

У Коропській селищній раді створена Робоча група з розробки механізмів участі та залучення громадян у здійсненні місцевого самоврядування в громаді від 4 червня 2021 року

Ця Робоча група буде займатись вдосконаленням вже існуючих інструментів участі (наприклад, бюджет участі, громадські слухання, е-петиції тощо) та/або впровадженням нових.

12:46 14.06.2021