Атюша відсвяткувала день села

Усі справи відклали в суботу  атюшани, аби зібратися на святі єднання, дружби, радості, щирого спілкування, душевних спогадів і світлих надій – Дні села! Тепло й щиро зустріла Атюша дорогих гостей.

14:15 19.07.2021

ЕКСПЕРТИ DOBRE ПРЕДСТАВИЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ УМОВ ЖИТТЯ ТА ЯКОCТІ ПОСЛУГ У ГРОМАДІ

Триває робота над Стратегією розвитку громади. Вчора робоча група зі стратегічного планування  вдруге зустрілася з міжнародними експертами Програми DOBRE, з якою вже півроку співпрацює наша громада.

17:34 16.07.2021

Шановні бухгалтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня бухгалтера, який відзначається щорічно 16 липня.

09:53 16.07.2021

Сьогодні пройшло чергове засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради

Виконком розглянув 33 питання з різних сфер життя: від  висновку про позбавлення батьківських прав – до тарифів на водопостачання. Засідання провів Коропський селищний голова Володимир Куніцин.

22:17 15.07.2021

Служба порятунку застерігає: не провокуйте пожежі

У ці спекотні дні переважає надзвичайний рівень пожежної небезпеки. За повідомлення рятувальників, щоденно в області виникає до десятка пожеж. На жаль, вогняна стихія не оминає і нашу громаду.

18:42 15.07.2021

Представили робочий варіант Програми «Молодь Коропщини» на 2021-2023 рік

Сьогодні в залі засідань селищної ради пройшов круглий стіл з розробки Програми підтримки молоді в нашій громаді. Вона розробляється за ініціативи учасників навчальної програми «Молодіжний працівник в ОТГ» від Програми DOBRE.

15:19 14.07.2021

Формування 5-річного Плану покращення медичної послуги у Коропській громаді триває

Відбулось друге засідання робочої групи з удосконалення послуги медицини. Нагадаємо, що відповідно до результатів опитування жителів громади саме медична послуга визнана у нас  пріоритетною.

19:26 13.07.2021