Ми пам’ятаємо!

Сьогодні − сьомі роковини загибелі учасника АТО,  атюшанина Станіслава Григоровича Ковтуна (4.03.1986 – 31.07.2014).

08:01 31.07.2021

Оцінка стану гендерної рівності в нашій громаді триває

Вчора відбулась чергова онлайн-зустріч із консультанткою з гендерно орієнтованого бюджетування Національного демократичного інституту (НДІ) Юлією Малько.  Із допомогою пані Юлії робоча група продовжила розпочату в середу самооцінку громади з точки зору гендерної рівності.

12:40 30.07.2021

Ми пам’ятаємо!

29 липня − треті роковини загибелі учасника АТО  Яроша Ігоря Юрійовича, який народився у Краснопіллі (2.08.1974 – 29.07.2018).

13:07 29.07.2021

Розпочалась оцінка стану гендерної рівності в Коропській громаді

Сьогодні відбулась онлайн-зустріч із консультанткою з гендерно орієнтованого бюджетування Національного демократичного інституту (НДІ) Юлією Малько з метою оцінки нашої громади з точки зору забезпечення гендерної рівності.

19:00 28.07.2021

«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Чернігівської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

08:11 28.07.2021

Десять примірників хрестоматії «Література рідного краю. Чернігівщина» придбані для Публічної бібліотеки та кожної школи громади

Це літературна і наукова праця письменниці з Чернігова Ганни Арсенич-Баран.  До хрестоматії увійшли біографії та твори понад 200 пов’язаних із Чернігівщиною авторів, зокрема і майстрів слова із Коропщини.

17:37 26.07.2021

Ювілейне – десяте – засідання сесії селищної ради восьмого скликання пройшло сьогодні в Коропі

Засідання провів селищний голова Володимир Куніцин. Участь в ухваленні рішень взяли 24 депутати. На сесію були запрошені члени виконавчого комітету, керівники виконавчих органів та комунальних підприємств.

19:23 23.07.2021

Обстежено умови проживання дітей

Відділ-служба у справах дітей, сектор по наданню соціальних послуг сім»ям з дітьми та молоді обстежили умови проживання сімей в селах Оболоння, Городище, Будище.

17:21 23.07.2021

Жителі Коропської громади зможуть дізнатися більше про бюджет

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) пропонує  інструмент «Бюджет для громадян» − спрощену та позбавлену технічної мови презентацію про бюджет громади для її мешканців.

16:45 23.07.2021