Духовому оркестру – двадцять!

Свято музики з нагоди ювілейної дати подарував своїм шанувальникам минулого вечора народний аматорський духовий оркестр Коропського будинку культури. 20-річчя колективу, знаного далеко за межами Коропщини, відзначили на Центральній площі містечка.

15:08 21.06.2021

Тариф «Твій газ На Зиму» заморожено

Анонсований у квітні тариф «Твій газ На зиму» (торік акція «Твоя Енергонезалежність») у цьому сезоні запущений не буде. Причина «заморожування» тарифу — стрімке зростання вартості природного газу як в Україні, так і в Європі.

18:10 19.06.2021

Затверджено пріоритетну послугу в громаді - медицину

Важливість медичної галузі, цінність лікарської праці – це не просто гарні слова напередодні професійного свята. У нашій  громаді  це − підтверджена істина. Не так давно пройшло опитування громадян у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програми DOBRE). Людей попросили вказати на послугу, яку першочергово потрібно покращувати. Медицина – попереду з великим відривом.

20:15 18.06.2021

Зі святом, наші янголи-охоронці!

Третьої неділі червня професійне свято відзначають медичні працівники. А з ними − сотні, тисячі й мільйони людей, які їм, медикам, завдячують здоров’ям і життям. Найдорожчим, що є у нас.  День медичного працівника –всенародне свято.

19:21 18.06.2021

На дорозі Короп – Атюша – Поліське — поточний середній ремонт

У Коропській громаді за програмою Президента України «Велике будівництво» проводиться поточний середній ремонт 5,1 кілометра автомобільної дороги місцевого значення  О250805 Короп – Атюша – Поліське на ділянці км 0 + 000 - км 25 + 000.

16:26 18.06.2021

Тепер у Коропській громаді є сертифіковані жінки-лідерки

Десять представниць нашої громади успішно пройшли 5-денний курс навчання в Академії жіночого лідерства у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Випускницями Академії стали успішні керівниці, представниці місцевого самоврядування, депутати селищної ради, приватні підприємці, представниці ЗМІ.

15:46 18.06.2021