Інформація для багатодітних сімей

Дата: 12.07.2021 11:19

Фото без описуРішенням Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області 28.05.2021 №78-VIII затверджена «Програма передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Новгород-Сіверського району Чернігівської області на 2021-2027 роки». Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25.06.2021 №168 створена районна комісія, яка приймає документи від багатодітних сімей до 05.08.2021.

Участь у даній Програмі можуть взяти багатодітні сім’ї, що виховують 5 і більше дітей до 18 років та проживають у сільській місцевості району. Нетелі (корови) згідно Програми закуповуються за кошти обласного бюджету.

Сільська багатодітна родина повинна подати до комісії при районній державній адміністрації такі документи:

1.Заяву для участі у конкурсі на отримання нетелі довільної форми.

2.Клопотання органу місцевого самоврядування та акт обстеження сім’ї щодо можливості утримувати тварину.

3.Письмове зобов’язання одержувача нетелі щодо утримування нетелі (корови) протягом двох наступних років та повернення в місячний строк до місцевого бюджету вартості нетелі, отриманої за напрямком передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості, у разі її реалізації на забій без умотивованого висновку державного ветеринарного лікаря та акту районної державної адміністрації, продажі, даруванні тощо протягом двох наступних років.

4.Довідку з органу місцевого самоврядування про те, що не розпочався процес позбавлення батьківських прав.

5. Довідку з органу місцевого самоврядування про наявність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

6.Копії паспортів та ідентифікаційних номерів батьків.

7.Копії свідоцтв про народження дітей.

Телефон +380 465831106 Ольга Кулібова.