У Коропі - новий лікар

Дата: 12.07.2021 12:08

Фото без описуЦе анестезіолог Антон Олександрович Мельник. Вже від сьогодні, з понеділка, працівники Коропської центральної лікарні беруть його під свою опіку. Житиме лікар у квартирі, яку недавно придбала громада.

Раніше наш новий лікар працював у зоні АТО, в Лисичанську. Великий промисловий центр змінив на наше містечко, бо захотілося спокійнішого життя. До речі, Антону Олександровичу сподобалася і лікарня, і наш квітучий Короп, і природа.

У квартиру, яку придбала громада, днями придбали диван, холодильник, пральну машину. І в день зустрічі лікаря, а  було це в суботу, селищний голова Володимир Куніцин по дорозі купив постіль, електрочайник. Для проживання є все необхідне.

Приїзд лікаря – велика радість для нас. Це майбутнє нашої лікарні.

− Не буде лікарів, не зможемо створити умови для молодих спеціалістів – і лікарні в Коропі не буде, − каже директор Коропської ЦЛ Володимир Матусяк.

Нагадаємо, за півроку Коропська громада придбала уже дві квартири для лікарів. А Антон Олександрович – уже другий медичний фахівець, якого вдалося запросити на Коропщину. З весни у нас працює лікар-терапевт Айя Петрівна Швачка.

За інформацією Володимира Лучка,
Коропщина спортивна