Дата: від до Скинути

Шановні працівники ветеринарної медицини! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Кажуть, що лікар лікує людей, а ветеринар – усе людство. У ваших натруджених руках – складна та відповідальна справа. Крім глибоких професійних знань ви маєте велике серце та прагнення допомогти тим, хто не може попросити про допомогу.

09:28 08.08.2021

Привітали ветеринарів Коропщини

Щорічно у другу неділю серпня своє професійне свято відзначають працівники ветеринарної медицини. Напередодні професійного свята приймали поздоровлення ветеринари Коропщини.

08:24 08.08.2021

Подарунок долі на новосілля

А у вашому житті траплялися випадкові, на перший погляд, події, які після обдумування здавалися вже зовсім і не випадковими?..Сьогодні в одному з побутових приміщень Коропської школи селищний голова знайшов портрет Тараса Шевченка.  На жаль, на картині не зазначено, хто автор. Але гріх було б залишати портрет Тараса Григоровича пилитися далі у забутті. Для знахідки знайшли рамку, покрили її лаком…  І місце для неї уже є.

21:46 05.08.2021

Зустріч із директором Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Сьогодні Коропський селищний голова Володимир Куніцин провів робочу зустріч із директором Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василем Колосом та начальником відділу «Коропське бюро правової допомоги» Дариною Мальцевою.

17:04 05.08.2021

Про "дитячу консультацію"

Відповідаємо на звернення з приводу ремонту приміщення «дитячої консультації» в Коропі  (Незалежності, 24; біля ринку), де працює кабінет лікаря-педіатра Коропської лікарської амбулаторії сімейної медицини.

12:53 05.08.2021

Право на безоплатну передачу земельної ділянки

121 стаття Земельного Кодексу встановлює норми безоплатної передачі громадянам України земельних ділянок різних видів цільового призначення. У кожного з цих видів  − свої норми площі. Для ведення особистого селянського господарства вона найбільша −  до 2 гектарів. Саме про цей вид ділянок піде далі мова.

09:03 04.08.2021

З 1 серпня 2021 року на Чернігівщині заборонено ловити раків

Щорічна літньо - осіння заборона на вилов раків, яка вводиться на період другої линьки раків, у цьому році на території Чернігівської області, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства НААН, розпочинається з 1 серпня і триватиме до 20 вересня (включно).

12:07 02.08.2021