ОСВІТА

Вітаємо і пишаємося: нові перемоги творчої молоді громади

Гарна новина із Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Надійшли результати  обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Його у травні провів Чернігівський обласний палац дітей та юнацтва. Вихованці Коропського ЦДЮТ нагороджені дипломами переможців:

16:34 18.05.2021

Пошили мішечки – зберегли природу

Вихованці Коропського центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради взяли участь у Всеукраїнському  онлайн проєкті «Мішечок». Вони пошили багаторазові торбинки, щоб стати учасниками руху популяризації доступних екологічних рішень – і змінити світ на краще.

12:19 06.05.2021

Орбітальний літак перемоги

Вихованці Коропського центру дитячої та юнацької творчості Іванна Черебило та Михайло Черебило −  переможці обласної виставки-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зоряні шляхи Чернігівщини».

18:12 19.04.2021

Гран-прі – старанним і талановитим

Учениці відділу духових інструментів – 5-класниця Анна Фока та 6-класниця Лєна Дорошенко вибороли найвищі нагороди −  Гран-прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Парад зірок» (Полтава).

09:32 19.04.2021

У педагогічній родині стало більше спеціалістів вищої категорії та старших учителів

Засідання атестаційної комісії відділу освіти Коропської селищної ради пройшло в режимі онлайн учора, 6 квітня. Члени комісії оцінили роботу 28-ми вчителів, двох заступників директорів та чотирьох директорів.

15:26 07.04.2021

Чи працюватимуть школи і садочки?

Із таким питанням до селищної ради звертаються батьки учнів і дошкільнят. Роз’яснення попросили в начальника відділу освіти Олега Курбанова.

14:08 29.03.2021