ОСВІТА

Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України відбувся в Центрі дитячої та юнацької творчості

Гуртківці разом із батьками й викладачами приготували чимало смакоти й краси на продаж. Пропонували запашну домашню випічку, в’язані речі, різноманітні вироби з дерева, бісеру, глини та інших матеріалів. Відвідувачі залюбки купували, дякували дітям за старання та патріотичну позицію.

15:28 26.10.2022

Освітяни Коропської громади отримали ноутбуки від ЮНЕСКО

15 ноутбуків «Chromebook» розділили порівну між Риботинським навчально-вихованим комплексом, Нехаївською гімназією та Шабалинівською школою (оскільки педагогічні працівники цих закладів найменше забезпечені комп’ютерною технікою). Ноутбуки будуть використовуватися для організації онлайн-навчання школярів.

16:12 13.10.2022

У Карильській школі – новий автобус

Коропська громада придбала для Карильської ЗОШ новий автобус.  Придбаний він за зекономлені кошти освітньої субвенції. Вартість обновки   –  2 мільйони 390 тисяч гривень.

15:01 14.09.2022

Про харчування дітей у закладах освіти

До уваги батьків! Розпочався новий навчальний рік. Нагадуємо, що в нашій громаді діє Програма по забезпеченню гарячим харчуванням дітей шкільного віку, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах селищної ради, та така ж Програма для дітей закладів дошкільної освіти.

17:07 06.09.2022

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин взяв участь у проведенні наради освітян – директорів шкіл, садочків та закладів позашкілля

На нараді йшлося про підготовку до навчання в нових умовах, готовність укриттів, забезпечення дровами, фінансові та інші питання.

20:05 29.08.2022

Фотофакт: танцювальний колектив «Алькор» ЦДЮТ

Учасниці танцювального колективу «Алькор» Центру дитячої та юнацької творчості вітають громаду із величними святами нашої Держави та бажають якнайшвидшої Перемоги України!

11:55 26.08.2022