Вітаємо переможців!

Дата: 24.06.2022 14:15

Для підтримки дітей, які постраждали під час війни, нещодавно відбувся Всеукраїнський творчий дистанційний марафон  «Україна — це ми». Учасники робили благодійні внески на підтримку маленьких українців. До творчого марафону долучилися гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради. Вони представили свої роботи в кількох номінаціях, та були нагороджені дипломами:

За І місце — колективи «Флайт», «Алькор» (номінація «Хореографія»), Яна Мірешко, Єлизавета Мороз (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»);

За ІІ місце  — колектив «Мальви»  (номінація «Театральний жанр»)

За ІІІ місце  — Марія Колюшкіна, Анастасія Трофімченко (номінація «Живопис»), Альона Леденко (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»).

Їхні наставники Анна Коджебаш, Наталія Лавренова, Любов Леденко, Катерина Медведь і Наталія Циганок отримали від організаторів подяки за високий рівень організації, професіоналізм та підготовку конкурсантів.

Також стали відомі результати обласної виставки-конкурсу «Український сувенір», яку провело Управління освіти і науки Чернігівської ОДА. Загалом у виставці-конкурсі брали участь 200 робіт талановитих дітей з усієї області. У списках переможців  -  наші земляки:

У першій віковій категорії (6-11 років):

Максим Курков  (гурток «Художня кераміка», керівник Віктор Жихор);

Валерія Козачок та Анастасія Черебило (гурток «Художня кераміка», керівник Оксана Семенцова);

Ярослав Кохан (гурток «Художнє плетіння», керівник Ірина Приходько);

Феодосій Мисенко  (гурток  «Веселі саморобки», керівник Наталія Редьога);

У другій вікові категорії (12-16 років)

Альона Леденко  (гурток «Паперопластика», керівник Наталія Циганок);

Дар’я Мисник, Дмитрій Романченко  (гурток «Художня кераміка», керівник  Оксана Семенцова);

Катерина Кодесь, Вікторія  Мальцева  (гурток «Юний митець», керівник Наталія Лавренова)

Творчі роботи переможців направлені для участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір» до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Вітаємо переможців та їхніх наставників!