ОСВІТА

Інформаційне повідомлення про результати конкурсів на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Коропської ТГ

15 червня 2021 року відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів

12:26 16.06.2021

У «Малятку» - випускний

Родинне свято – випускний студії раннього естетичного розвитку «Малятко» Центру дитячої та юнацької творчості − пройшло сьогодні увечері на сцені Коропського будинку культури. Хлопчики й дівчатка символічно попрощалися із творчим дошкіллям і сказали «Привіт!» школі, до якої підуть уже у вересні.

21:30 02.06.2021

Оголошення

2 червня 2021 року в приміщенні Коропської селищної ради о 10.00 відбулися перші засідання конкурсних комісій для проведення конкурсів на посади директорів Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка,  Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Риботинського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ».

16:55 02.06.2021

Наші танцюристи здобули п’ять перемог міжнародного конкурсу «Соняшник»

Вчора в Києві пройшов міжнародний фестиваль-конкурс дитячої, учнівської та студентської молоді «Соняшник». Аж 5 нагород привіз зі столиці танцювальний колектив «Алькор» (керівник Катерина Медведь) Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Три перших місця та два – других! До речі, вчора змагалося аж 76 танцювальних колективів.

21:23 31.05.2021

Нові успіхи наших юних техніків

Надійшли підсумки обласної виставки-конкурсу робіт із початкового технічного моделювання. Дві наші переможниці – вихованки Коропського центру дитячої та юнацької творчості – нагороджені дипломами ІІІ ступеня Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

20:52 31.05.2021

Школярам – щоб були здоровими

Тренінгове заняття «Здорова людина» провели з учнями 4 класу Коропської школи працівники служби у справах дітей Наталія  Величко та  Людмила Комар напередодні Міжнародного дня захисту дітей та початку літніх канікул. Захід присвятили   пропагуванню здорового способу життя у школярів.

18:39 31.05.2021

Анна Ганжа із Нехаївки - переможниця ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Уже другий рік поспіль учениця 8 класу Нехаївської гімназії  Анна  Ганжа стала переможницею Всеукраїнського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, отримавши диплом ІІІ ступеня.

18:30 30.05.2021

Вітаємо з новими перемогами учнів Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради і їхніх наставників!

За підсумками обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» дипломом у номінації «Процвітання нашого краю – в руках громади» нагороджена Анна Карацюба  (координатор Олена Куніцина). До речі, у конкурсі змагалося 23 учасників з усієї області.

16:10 26.05.2021