У Коропі провели майстер-клас зі спортивного туризму та зібрали майже чотири з половиною тисячі гривень на потреби ЗСУ

Дата: 15.06.2022 17:51

Фото без описуЗахід, присвячений захисникам України, провів гурток «Екстрим» Карильської школи спільно із Коропським центром дитячої та юнацької творчості та за підтримки голови громади.

Майстер-клас організували з метою збору коштів для потреб наших земляків, які захищають Україну.

Усі бажаючі діти й дорослі могли приміряти на себе туристичне спорядження та пройти один чи кілька етапів за бажанням – на землі чи на висоті.

Керівник гуртка Сергій Пономарчук та його команда навчали всіх премудростям улюбленої справи, підтримували та підбадьорювали новачків, які не одразу наважувалися спробувати. Колектив ЦДЮТ на чолі з директором Оленою Куніциною взяв на себе велику частину організаційної роботи та справ, що лишилися поза кадром. Наприклад, по закінченню майстер-класу на туристів-тренерів чекав смачний обід.

Захід пройшов у позитивній дружній атмосфері.

Результат дуже порадував його організаторів, адже за порівняно короткий час вдалося зібрати 4 455 гривень. Усі кошти одразу ж перерахували на рахунок Алли Шаповал, на якому консолідуються кошти на амуніцію для воїнів з Коропської громади (з комісією банку вийшло 4 тисячі 433 гривні).

Дякуємо всім, хто долучився до доброї спільної справи!