Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

«Разом до Перемоги!»: у Коропській громаді відбувся захід згуртування

Дата: 05.08.2022 20:20

За підтримки проєкту «Голос громад Чернігівщини» сьогодні в Коропі пройшов творчий та інтелектуальний патріотичний захід на базі Центру дитячої та юнацької творчості.

Участь в активностях взяли жителі Коропа та переселенці, учні з Риботинської та Карильської шкіл — близько 150 учасників, дітей і дорослих.

На захід у Короп завітала координаторка Проєкту «Голос громад Чернігівщини» Тетяна Романова. Дякуємо за надані матеріали для проведення майстер-класів!

Вони були аж чотирьох напрямків, на різний смак.

На занятті з художньої кераміки виготовляли ведмедика і янгола; з паперопластики – квіти; з художнього розпису —патріотичний оберіг.

Майстер-класи провели керівники гуртків ЦДЮТ. Сьогодні всі вони працювали як волонтери, адже офіційно у відпустках.

Поряд – у парку — дітлахам влаштували музично-танцювальну розважальну програму.

Майстер-клас зі спортивного туризму провела команда «Екстрим» із Карильської школи на чолі з Сергієм Пономарчуком. Ціла черга вишикувалася, щоб спробувати пройти туристичним маршрутом на висоті.

У цей час у приміщенні Володимир Приходько з Риботина проводив інакші змагання – інтелектуальні, Брейн-ринг. Запитання Володимир Миколайович підготував цікаві, і не з легких.

Всі учасники сьогоднішніх активностей отримали від селищної ради печиво та солодкі напої.

А гостям з Чернігова влаштували  невелику оглядову екскурсію Коропом, запросили до музеїв. Вони поспілкувалися з головою громади, дізналися трохи про наше життя, деякі плани.

Все було позитивно, натхненно і творчо, з думками й мріями про Перемогу.

Ще раз дякуємо всім, хто організував дійство - Олені Лебідь, особливо вдячні директору ЦДЮТ Олені Куніциній та колективу, вдячні всім, хто завітав!