Наша гордість, наше майбутнє: вчорашні одинадцятикласники символічно прощаються з безтурботним дитинством

Дата: 25.06.2022 11:54

Карантин, дистанційне навчання, скасування ЗНО з предметами, до яких вони ретельно готувались, повномасштабне вторгнення російського ворога … На долю цьогорічних випускників випали непрості випробування. Їхнє прощання зі школою — скромне, без пишних урочистостей.

У цьому році в доросле, самостійне життя вирушив 71 випускник Коропської громади.

За успіхи у навчанні 7 випускників наших шкіл відзначені золотими медалями (Богдан Котов із Рождественської школи, Анна Лисюк, Олег Ложечко, Дмитро Недобойко, Тетяна Бабич, Іван Булюк, Аліна Пасько із Коропської школи).

Тепле свято символічного прощання зі шкільним життям вчора відбулось у Коропі.

Урочистості почалися в Успенському храмі, куди випускники, їхні батьки й рідні прийшли на молитву та благословення.

Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої відбулось у стінах рідної школи.

Зі словами вітань до вчорашніх школярів звернулись: від імені голови громади Володимира Куніцина, який через відрядження не зміг бути на святі — начальник відділу освіти Олег Курбанов, директор школи Людмила Назаренко, голова районної ради Василь Жук.

Лунали теплі вітання від учителів, батьків…

Вручено було чимало нагород — від районної, селищної ради, адміністрації школи.

Дорогі випускники! У кожного з вас попереду – самостійний шлях. Віримо, що ви вступите на цей шлях гідно!

Щастя вам, натхнення, успіхів, Божого благословення, світлої долі у нашій мирній і вільній Україні!

Не забувайте рідну школу, вчителів, рідну громаду.

Пам’ятайте, що саме ваших рук, інтелекту, ваших гарячих сердець потребуватиме зранена Україна після перемоги.

У добру путь!