ОСВІТА

Наша гордість, наше майбутнє: вчорашні одинадцятикласники символічно прощаються з безтурботним дитинством

Карантин, дистанційне навчання, скасування ЗНО з предметами, до яких вони ретельно готувались, повномасштабне вторгнення російського ворога … На долю цьогорічних випускників випали непрості випробування. Їхнє прощання зі школою — скромне, без пишних урочистостей.

11:54 25.06.2022

Вітаємо переможців!

Для підтримки дітей, які постраждали під час війни, нещодавно відбувся Всеукраїнський творчий дистанційний марафон  «Україна — це ми». Учасники робили благодійні внески на підтримку маленьких українців. До творчого марафону долучилися гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради. Вони представили свої роботи в кількох номінаціях, та були нагороджені дипломами:

14:15 24.06.2022

У Коропі провели майстер-клас зі спортивного туризму та зібрали майже чотири з половиною тисячі гривень на потреби ЗСУ

Захід, присвячений захисникам України, провів гурток «Екстрим» Карильської школи спільно із Коропським центром дитячої та юнацької творчості та за підтримки голови громади.

17:51 15.06.2022

«Мінна безпека не без пека»: посібник для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.

14:31 31.05.2022