Дата: від до Скинути

У Коропі знову почалися безкоштовні літні танці «45+» Цьогоріч найактивніші отримають призи

Лагідного суботнього вечора середмістям Коропа знову линули улюблені мелодії, і до танцювального майданчика, що в парку імені Миколи Кибальчича, звідусіль йшли коропчани із приємним передчуттям розваг, відпочинку, веселого спілкування та ностальгією. Першого літнього дня тут розпочався започаткований торік розважальний проект «Літні зустрічі» (танці 45+). Захід відвідало  близько 70 гостей.

12:35 03.06.2019

Цікава екскурсія в музеї напередодні дитячого свята

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. У його переддень, 31 травня, Коропський регіональний  музей та його відділ – меморіальний музей М.І.Кибальчича провели для дітей із пришкільного табору Карильської ЗОШ захопливу екскурсію.

16:45 31.05.2019

Проектно-кошторисну документацію на ремонт доріг у Коропі та Риботині затвердив виконком

Засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради відбулося вчора, 30 травня. Захід провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Василь Кравченко.

15:33 31.05.2019

Капремонт дороги в Шабалинові та нові мотопомпи для пожежних команд: сесія затвердила зміни до Плану соціально-економічного розвитку на поточний рік.

Депутати селищної ради у вівторок, 28 травня, зібралися на чергову 36-ту сесію сьомого скликання, яку провів селищний голова Віктор Журавель.

15:47 30.05.2019

Напередодні літніх канікул – подарунок для розваг

Торік у вересні жителі коропської вулиці Ігоря Шкляра та сусідніх із нею з любов’ю власноруч зробили для тутешньої малечі спортивно-ігровий майданчик. Про це ми детально розповідали у цьому матеріалі. Не так давно цей майданчик поповнився центровим елементом – каруселлю. Такий доречний подарунок зробив інвестор Олександр Андрущенко.

15:49 29.05.2019

Ще одна висота Валентини Михайленко

Переможців обласного літературного конкурсу «Книга року-2018» нагородили вчора, 28 травня, в Чернігівській міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського. Надзвичайно приємно, що душа РТК «Первоцвітів Коропщини», його засновниця і натхненниця всіх місцевих талантів, найяскравіша квітка в цьому творчому віночку стала лауреатом конкурсу. Відома письменниця, авторка 22 книг, поетка, прозаїк, публіцист, краєзнавець Валентина Михайленко отримала І премію в номінації «Публіцистика» за книгу «Підбитий журавель, або Забутий талант». Цей нарис присвячений талановитому письменникові, етнографу й фольклористові 50-х - 60-х років ХІХ століття Петрові Кузьменку.

09:12 29.05.2019

Бюджет участі: подано ще плюс один проект

Днями в залі засідань Коропської селищної ради відбулось засідання Експертної групи з відбору проектів щодо Бюджету участі (громадське бюджетування).

14:53 28.05.2019

Разом і копанку легше розчищати: приклад Вільного

У травні у селі провели три хвилі масових «толок» і дружно прибрали територію довкола місцевої водойми. Працювати вийшли: і діти, й молодь, і чоловіки, і жінки. Наймолодшому учаснику «суботників» було 11, найстаршому – за 60.

13:42 28.05.2019

Будьте обережні на водоймах!

Служба порятунку Чернігівщини звертається до громадян з проханням бути уважними та обережними біля водойм:

18:38 27.05.2019

На щотижневій нараді йшлося про наслідки п’ятничної негоди в Коропі

Сьогодні зранку Коропський селищний голова Віктор Журавель скликав на щотижневу нараду керівників структурних підрозділів селищної ради та комунальних підприємств. Однією із тем, про яку говорили, були негаразди, спричинені зливою із градом, що лютували в Коропі у п’ятницю.

13:37 27.05.2019