Цього тижня збереться оргкомітет із підготовки до Миколаївського ярмарку

Дата: 24.06.2019 10:42

Понеділок розпочався традиційною нарадою, яку Коропський селищний голова Віктор Журавель провів зі своїми заступниками, керівниками підрозділів селищної ради та комунальних підприємств. На ранковому зібранні обговорили плани та завдання на короткий передсвятковий тиждень, який буде насичений офіційними та урочистими заходами.

Зокрема на завтра планується засідання виконавчого комітету, а на середу, 26 червня, − пленарне засідання сесії селищної ради.

Урочистості до Дня Конституції пройдуть у четвер, 27 червня, о 12 годині у Коропському будинку культури.

Увечері того ж дня, як повідомив начальник відділу освіти Олег Курбанов, у всіх 9 школах об’єднаної громади будуть випускні вечори. У Коропі святкування розпочнеться о 19-й годині.

За його інформацією, нині вже відомі результати зовнішнього незалежного оцінювання, яке складали випускники.  Двоє учнів громади підтвердили свої знання для отримання золотої медалі.

Також цього тижня відбудеться перше засідання організаційного комітету з підготовки до Миколаївського ярмарку, що святкуватиметься вже за місяць, 27 липня.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)