Урочистості до Дня Конституції пройшли в Коропі

Дата: 27.06.2019 15:01

Фото без описуВеликому державному святу – Дню Конституції, що відзначається завтра, 28 червня, сьогодні присвятили незвичайний концерт. Гордість Коропа – народний аматорський духовий оркестр Коропського будинку культури (керівник Борис Литвиненко) виступив на підтвердження звання народного. Тож свято Конституції видалося особливо піднесеним і урочистим.

На початку всіх учасників заходу із 23-ю річницею ухвалення Основного Закону України привітав зі сцени голова районної ради Михайло Мазуренко.

Свято продовжила концертна програма від нашого духового оркестру, що виступав на захист звання народного.

Духовий оркестр є постійним учасником і багаторазовим переможцем обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Грати в духовому оркестрі – це не тільки бути частиною культурного життя Коропщини і здобути визнання на місцевому рівні. Це ще і можливість мати успішний старт до музичної кар’єри. Так, багато вихованців духового оркестру отримали музичну освіту й нині працюють за фахом, є шанованими й знаними людьми.

Наприклад, начальником військового оркестру Південної військової бази, військовим диригентом працює 23-річна Крістіна Попело!

Диригентом та художнім керівником духового оркестру, солістом духового оркестру коледжу мистецтв у місті Воркута працює Олександр Яровий.

Сергій Жук – артист  Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України в м. Київ. Віталій Губка – артист військового оркестру в місті Десна. Валерій Мацак – артист першої категорії військового оркестру 8-го Чернігівського навчального центру державної спеціальної служби транспорту, а його брат Вадим – артист другої категорії Національної Гвардії України в місті Славутич.

В нинішньому складі оркестру також є люди, для яких музика стала професією. Це Ігор Ступаченко, Валерій Фока, Андрій Шостак, Ігор Малахов, Микола Редьога, Володимир Шевченко.

І кожен із нинішніх його артистів, звичайно ж, талановитий і неповторний.

Захопленим глядачам вони сьогодні подарували прекрасні відомі українські і світові класичні твори.

У продовження урочистостей Коропський селищний голова Віктор Журавель, в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб, заступник голови райради Олександр Романченко, представники трудових колективів та громадськості поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченка і до меморіалу учасникам АТО та героям Небесної Сотні.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)