Зустріч у музеї із поетом-патріотом

Дата: 27.06.2019 16:32

Завтра відзначається одне із найбільших державних свят – День Конституції України. А днями в Коропському регіональному історико-археологічному музеї відбувся тематичний захід і зустріч із поетом-патріотом із Понорниці Андрієм Батуриним (Сушеницею), яку організувала директор музею Тамара Гриценко.

Надзвичайно талановитий і яскравий учасник районного творчого об’єднання «Первоцвіти Коропщини» пише про палку любов до України й прагнення самовідданої боротьби за її свободу, волю та щасливу долю кожного українця.

На заході поет представив публіці свою першу збірку «Боротися», яка нещодавно побачила світ, і декламував власну поезію.

Колеги по перу та поціновувачі поезії Андрія Батурина читали свої улюблені твори поета і ділилися думками про потенціал і значення його творчості, зокрема в патріотичному вихованні молоді.

За допомогою розповіді екскурсовода музею Ангеліни Журби гості поринули в давні часів Київської Русі і пройшли сторінками історії формування перших законів та виникнення Конституції.

Наприкінці, щоб гості цієї цікавої пізнавальної зустрічі змогли освіжитися спекотного дня, працівники музею пригостили кожного морозивом.

Як бачимо, наш регіональний історико-археологічний музей уже давно успішно вийшов із ролі храму історичних пам’яток. Тут проводять зустрічі із цікавими особистостями, креативні заходи для всієї родини (як-ось нещодавня «Ніч у музеї», спільний перегляд мультиків), організовують виставки виробів талановитих земляків… Музей став тим місцем, куди хочеться йти не лише щоб дізнатися про славне минуле краю, а і щоб пізнати найкращі риси його сьогодення.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)