Натхненні, радісні, окрилені: вчора попрощалися зі шкільним життям коропські випускники

Дата: 28.06.2019 18:56

Фото без описуВчорашнього вечора випускники Коропської школи, як і всіх шкіл об’єднаної громади, отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Із цієї нагоди в Коропі пройшло без перебільшення загальнонародне свято. Радісних і трохи схвильованих, а часом і до сліз розчулених, ошатних і яскравих випускників на центральну площу селища прийшли привітати багато коропчан.

«Ще один випуск, ще одна частинка душі…» − прозвучало у щирому вітальному виступі директора Коропської школи Івана Головешка.

Теплі вітання підготував для хлопців та дівчат, які прощалися зі шкільною юністю, Коропський селищний голова Віктор Журавель:

Вірю в те, що рідна школа, рідний Короп, вчителі, однокласники, і та стежка, якою ви щоранку йшли на навчання із портфелем за плечима, будуть завжди у ваших душах і серцях. Пам’ятайте: тут вас люблять найвідданіше, тут вами пишаються найщиріше, тут вашим успіхам радіють найбільше, − зазначив у своєму виступі Віктор Іванович.

Під оплески всіх пристуніх «винуватцям» свята вручили свідоцтва про закінчення школи, похвальні грамоти й спеціальні пам’ятні статуетки.  Серед 37-ми коропських випускників двоє – Анна Навродська й Віталій Кривенко – були нагороджені срібними медалями. Їхні імена будуть занесені на особливий і почесний шкільний стенд «Медалісти школи».

Вихід на сцену кожного випускника супроводжувався влучною віршованою характеристикою.

Добре, що погода дозволила провести свято на центральній площі, і  від дощу, який пройшов і за кілька годин до свята, і навіть трохи накрапав під час урочистих хвилин, не довелося ховатися в приміщення будинку культури. Тому багато хто зміг помилуватися нашими випускниками.

Після урочистої частини сцену цілком передали їм. Випускники підготували багато креативних, веселих і зворушливих виступів. Весь святковий вечір пройшов у стилі нагородження премією «Шкільний «Оскар».

«Фурор» викликали й номери-сюрпризи від батьків випускників: драйвові танець та пісня і жартівливе відео. Яскравим акордом випускного став святковий салют.

У добру путь, випускники-2019! Хай світлими будуть ваші обрії, майбуття – щасливим, а небо – мирним і безхмарним.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Більше фото шукайте на офіційній сторінці Коропської селищної ради у Facebook