Стартувала участь нашого музею у Всеукраїнському проєкті

Дата: 28.08.2020 14:49

Фото без опису Коропський регіональний історико-археологічний музей єдиний з Чернігівщини став учасником Всеукраїнського проєкту «Музей відкрито на ремонт 2020»

Він  – один із 22 закладів, яких вибрали з-поміж 142 (!) заявок.

Вчора Короп вітав групу представників проєкту на чолі із керівником, істориком Леонідом Марущаком. Команда гостей презентувала свою роботу й познайомилася з роботою музею, його колективом, директоркою Тамарою Гриценко, Коропським селищним головою Віктором Журавлем.

Що це за проєкт? «Музей відкрито на ремонт» − проєкт мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру, який реалізує мистецька ініціатива ДЕ НЕ ДЕ за підтримки Українського культурного фонду.

Що робить цей проєкт? Це довготривалий проєкт підтримки регіональних музеїв, учасники якого займаються їхньою популяризацією та збереженням. Свою підтримку проєкт спочатку надавав закладам на сході України, а зараз розширився на всю територію країни.

Представники проєкту наголосили на тому, що попри назву, а якій міститься слово «ремонт», ремонту в звичному значенні вони не пропонують. Під ремонтом розуміється осучаснення методів та форматів роботи музею. Разом з тим проєкт співпрацює із Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), тому наш музей має можливість втілити конкретні розвиткові проєкти. Приміром, завдяки цьому проєкту раніше музеї-учасники змогли отримати сучасну оргтехніку для роботи.

Сподіваємося, що співпраця нашого музею із проєктом принесе нам багато цікавого й нового!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради