На засіданні виконкому представили керівника Мистецької школи громади

Дата: 27.08.2020 18:18

Фото без опису27 питань розглянули члени виконавчого комітету під час сьогоднішнього засідання, яке провів Коропський селищний голова Віктор Журавель.

Перед початком роботи він представив загалу керівника новоствореного закладу в громаді − Коропської Мистецької школи −  Миколу Отроша. Він пройшов конкурсний відбір і призначений на посаду сьогоднішнім розпорядженням селищного голови.

Питання виконкому стосувалися сфери фінансів, комунального господарства й комунального майна, захисту прав дітей тощо.

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації бюджету Коропської селищної ради виділено 402 тисячі 225 тисяч гривень державної субвенції на придбання житла дитині-сироті. Відтак члени виконкому внесли зміни до показників селищного бюджету.

30 тисяч гривень вирішили спрямувати на програму фінансової підтримки державного пожежно-рятувального поста. Допомога надається на будівництво гаража для зберігання нового пожежного автомобіля, який наші рятівники можуть отримати зовсім скоро, до кінця року. Однак однією з умов отримання, є наявність гаража. Торік для цієї мети селищна рада вже виділяла 80 тисяч гривень. Станом на тепер гараж уже майже збудували.

Члени виконкому заслухали й затвердили звіт про роботу комунального підприємства «Благоустрій» за півроку, з яким виступив його керівник Сергій Мурашко, а також погодили штатний розпис комунального підприємства «Вода».

Після цього надали дозвіл на порушення об’єктів благоустрою жительці Коропа, яка має намір провести водопровід до будинку.

Також під час сьогоднішньої роботи члени виконкому розглянули ряд питань, що стосуються захисту прав дітей, соціального захисту, а також розглянули заяви громадян.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради