Сьогодні – День сім’ї

У цей день, 15 травня, світ відзначає Міжнародний день сім'ї, що встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і покликаний привернути увагу до проблем сім’ї. Людина є найвищою цінністю, а саме успішна та гармонійна людина зростає в люблячій та «здоровій» сім’ї. Кожна дитина − це відображення сімейних стосунків, моделі, яку обирають батьки для виховання дітей.

11:16 15.05.2020

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

08:11 15.05.2020

День матері в «онлайні»: коропчани розповідали, читали і співали про найдорожчу людину

Свята і урочисті заходи цієї весни і, скоріше всього, літа через карантин треба буде проводити в зміненому форматі. Працівникам Коропського будинку культури потрібно креативити якось. У нагоді стає простір всесвітньої «павутини». Багато теплих відгуків отримав онлайн-проєкт під назвою «Я люблю тебе, мамо!» до дня Матері, що святкувався 10 травня. Жителям Коропщини працівники БК запропонували у творчій формі привітати свою маму із цим прекрасним святом.

19:05 12.05.2020

Завершується термін прийому проєктів Бюджету участі-2020

Уже другий рік поспіль жителі громади, які проживають і зареєстровані на території ОТГ, і яким є 14 років, зможуть взяти участь у розподілі частини річного селищного бюджету – запропонувати програму, комплекс робіт, ідею для покращення зовнішнього вигляду громади та умов проживання у ній, соціально-економічного, культурного і просторового розвитку.

10:00 12.05.2020

День перемоги відзначили в Коропі

Цьогоріч через карантин не вдалось традиційно масово відсвяткувати 9 травня, як це було раніше. Пам’ятну дату відзначили покладанням квітів до меморіалів і теплою бесідою в невеличкому колі.

12:20 09.05.2020

Дорогі ветерани, трудівники тилу, діти війни! Шановні земляки!

Від усієї душі вітаю вас із 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні! 9 травня – священна дата для нашого народу. Це день честі і слави батьків і дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога, захистили Батьківщину і звільнили від фашизму Європу. Це день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни. Це день скорботи та печалі, коли болить серце при згадці про ціну, яку Україна заплатила за Перемогу.

10:05 09.05.2020