Дата: від до Скинути

Із 1 вересня українці не зможуть їздити до Республіки Білорусь по внутрішніх паспортах

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 13.05.2020 № 362 «Про часткове зупинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян». Згідно з рішенням Уряду, з 1 вересня 2020 року виїзд громадян України в Республіку Білорусь буде здійснюватися із закордонними паспортами.

10:02 22.05.2020

Уряд розширив напрями підтримки галузі тваринництва у 2020 році

20 травня, на засіданні Уряду прийнято зміни до постанови №107, якими визначаються напрями та механізми надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. За програмою передбачені видатки в обсязі мільярда гривень.

15:16 21.05.2020

Новини комунального підприємства «Вода»

У Коропі по вулиці Київській розпочалися земляні роботи із заміни аварійної ділянки водопроводу, через пориви на якій виникали тривалі перебої із водопостачанням. За інформацією директора комунального підприємства «Вода» Івана Бориска, планують замінити 170 метрів труби.

16:12 20.05.2020

Коропський район буде складатися з двох ОТГ

13 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Чернігівської, а також Волинської, Закарпатської, Кіровоградської і Полтавської областей.

16:00 20.05.2020

Провели засідання виконкому

17 важливих для життєдіяльності об’єднаної громади питань розглянули сьогодні члени виконавчого комітету. Працювали із дотриманням режиму носіння масок. Провів офіційний захід Коропський селищний голова Віктор Журавель.

16:41 19.05.2020

Тепер визначні місця Коропщини можна побачити навіть із дому

А допоможе в цьому «Віртуальна екскурсія мальовничими куточками Коропської громади» − спільний проєкт Коропського регіонального історико-археологічного музею і методиста з туризму Віти Шут. Перша частина проєкту розкриває глядачам чари Задесення. Прем’єру приурочили Міжнародному дню музеїв, який святкується саме сьогодні, 18 травня.

12:17 18.05.2020

Сьогодні – День сім’ї

У цей день, 15 травня, світ відзначає Міжнародний день сім'ї, що встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і покликаний привернути увагу до проблем сім’ї. Людина є найвищою цінністю, а саме успішна та гармонійна людина зростає в люблячій та «здоровій» сім’ї. Кожна дитина − це відображення сімейних стосунків, моделі, яку обирають батьки для виховання дітей.

11:16 15.05.2020

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

08:11 15.05.2020