Онлайн-марафон з просторового планування для громад Чернігівщини

Вісім персональних онлайн-консультацій з просторового планування впродовж робочого дня організував Чернігівський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» для Корюківської, Бобровицької, Мринської, Носівської, Любецької, Менської, Хмельницької та Тупичівської об’єднаних територіальних громад.

13:12 10.04.2020

Важлива сесія у масках: в бюджеті створили резерв для боротьби  із коронавірусом

У незвичному, «закритому» режимі та, звичайно ж, у масках пройшла вчора сорок шоста сесія Коропської селищної ради сьомого скликання. Провів засідання Коропський селищний голова Віктор Журавель.

18:22 09.04.2020

Звіт старости Оболонського старостинського округу  про роботу у 2019 році

Звіт старости Оболонського старостинського округу про роботу у 2019 році

Шановні жителі Оболонського старостинського округу! Відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  я маю звітувати про проведену роботу за минулий рік як староста Оболонського старостинського округу  перед жителями своїх підпорядкованих населених пунктів і разом з вами спланувати план роботи на 2020 рік. 19 березня 2020 року були заплановані загальні збори громадян в селі Оболоння. У зв’язку з запровадженням карантинних заходів представляю звіт про проведену роботу у 2019 році.

15:48 09.04.2020

Знову про тих, хто робить Короп чистим і причепуреним

Карантин скасував розваги та масові заходи, а ось весняні роботи – ні. Сьогодні працівники комунального підприємства «Благоустрій» обпилюють липи по вулиці Поштовій – прибирють нижні гілки, аби ті не заважали ліхтарям і не затуляли дорожні знаки. Працюють із дотриманням правила носіння масок.

14:26 09.04.2020

Рівень розрахунків за доставку газу на Чернігівщині в березні зменшився на 22%

З початком карантину на Чернігівщині на 22% впав рівень розрахунків за послуги газопостачання. В умовах карантину, коли сім’ї знаходяться вдома і цілодобово користуються газом та іншими комунальними послугами, важливість безвідмовної роботи всієї критичної інфраструктури зросла в рази. Працівники АТ «Чернігівгаз» роблять все, щоб забезпечити безперебійне і безаварійне газопостачання, сподіваючись на розуміння і підтримку споживачів.

09:06 09.04.2020

У Рождественському готуються до футбольного сезону

Із вірою в те, що всі негаразди минуть, вірус відступить, обмеження на спортивні заходи знімуть і ще вдасться вдосталь поганяти м’яча, група ентузіастів із Рождественського нещодавно впорядкувала футбольне поле. Його вирівняли, засіяли травичкою і полили.

14:26 08.04.2020

Онлайн-опитування щодо гендерного впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців України

Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування щодо гендерного впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців України.

08:20 06.04.2020

Чому аграрій не радіє звільненню від сплати податку за землю на час карантину

Керівник сільгосптовариства «Земля і Воля» із Бобровиці Леонід Яковишин заявив, що і сам заплатить податок, і закликав це зробити інших. Цим, переконаний він, можна «врятувати» місцеві бюджети, а також  підтримати лікарів у боротьбі з епідемією.

17:18 03.04.2020