Дорогі ветерани, трудівники тилу, діти війни! Шановні земляки!

Дата: 09.05.2020 10:05

Фото без опису Від усієї душі вітаю вас із 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні! 9 травня – священна дата для нашого народу. Це день честі і слави батьків і дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога, захистили Батьківщину і звільнили від фашизму Європу. Це день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни. Це день скорботи та печалі, коли болить серце при згадці про ціну, яку Україна заплатила за Перемогу.

Жителі нашого краю також зробили великий внесок в спільну перемогу. Час летить невпинно, відтоді виросли вже цілі покоління українців. Але і зараз у кожній родині бережеться пам’ять про ті роки...

Ми у вічнім боргу перед ветеранами за стійкість і відвагу, за силу духу і вірність рідному народові! Дякуємо вам за те, що дарували і захистили наші життя. Ми пам’ятаємо кожного, хто боронив нашу землю.

У цей день вклоняємося і працівникам тилу − ваш подвиг не менш важливий. Щиро дякуємо дітям війни, чиї юні літа затьмарилися кровопролитними подіями, хто у  післявоєнні роки відбудував зруйновану країну.

Бажаю вам міцного здоров’я і бадьорості духу! Хай вас оточують увагою і піклуванням рідні і близькі, хай ваші діти, внуки і правнуки якомога частіше зігрівають ваші серця словами вдячності й  любові. Усім жителям Коропщини бажаю миру, добра і злагоди!

З повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова