У День пам’яті та примирення вшанували жертв війни

Дата: 08.05.2020 14:12

Фото без описуПам’ятну дату відзначили покладанням квітів до меморіалів жертвам найкривавішого і найжорстокішого в історії людства воєнного лихоліття.

Плакав злегка ранок дощем, посилав на землю краплі-сльозинки. Так само як і рік тому, 8 травня – у День  пам’яті та примирення, ніби згадуючи жертв Другої світової війни, борців за мир і свободу. Шанують їх і природа, і люди.

Участь у заходах пам’яті сьогодні взяли Коропський селищний голова Віктор Журавель, районні керівники − голова районної державної адміністрації Василь Жук, голова районної ради Михайло Мазуренко, районний військовий комісар Сергій Курцов, голова районної організації ветеранів війни та праці Микола Заболотний.

Одразу за Коропом лісовою доріжкою нечисленна через карантинні обмеження делегація попрямувала до братської могили, де вічно спочили 180 мирних коропчан, яких у 1942 році розстріляли фашисти.

Поклавши квіти і вклонившись пам’яті безневинно згублених душ, попрямували в Оболоння − до пам’ятного знаку героям Оболонського плацдарму. Його спорудили у знак вдячності за їхню мужність та відвагу, виявлені під час форсування Десни й визволення Чернігівщини. Тут до вшанування долучилися старости Оболоння і Будища.

До підніжжя меморіалу лягли квіти.

У ці травневі дні згадаймо всіх, чиї життя забрала війна, ветеранів, усіх, хто на своїх плечах виніс тягар війни і відбудував рідну країну, подарував радість мирного життя майбутнім поколінням.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради