День перемоги відзначили в Коропі

Дата: 09.05.2020 12:20

Фото без опису Цьогоріч через карантин не вдалось традиційно масово відсвяткувати 9 травня, як це було раніше. Пам’ятну дату відзначили покладанням квітів до меморіалів і теплою бесідою в невеличкому колі.

Участь у заході взяли представники районної ветеранської організації на чолі із головою Миколою Заболотним, голова районної державної адміністрації Василь Жук, голова районної ради Михайло Мазуренко, Коропський селищний голова Віктор Журавель,  військовий комісар Сергій Курцов.

Вони поклали квіти до меморіалів землякам, які у різні роки виступили на захист свободи свого народу – пам’ятного знаку воїнам-визволителям, героям Небесної сотні і воїнам АТО, пам’ятників на Алеї Героїв, меморіалу Скорботна Мати, вшанували їх хвилиною мовчання.

Захід пройшов під контролем правоохоронців.

Як символ глибокої шани тим, хто захищав рідну землю від ворога, хто поклав життя заради перемоги, хто трудився в тилу, відбудував країну з руїн, на Центральній площі лунав у записі тематичний аудіоефір, який підготували працівники відділу культури і туризму і Коропського БК.

На завершення із вітальними словами виступили голова РДА Василь Жук, селищний голова Віктор Журавель і голова ветеранської організації Микола Заболотний. Микола Дмитрович ще й вручив подяки ветеранам.

Цими днями кожному ветерану громади представники органів влади і місцевого самоврядування передали квіти, подарунки і вітальні листівки у знак шани і вдячності за життя всіх нас і прийдешніх поколінь.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради