День матері в «онлайні»: коропчани розповідали, читали і співали про найдорожчу людину

Дата: 12.05.2020 19:05

Свята і урочисті заходи цієї весни і, скоріше всього, літа через карантин треба буде проводити в зміненому форматі. Працівникам Коропського будинку культури потрібно креативити якось. У нагоді стає простір всесвітньої «павутини». Багато теплих відгуків отримав онлайн-проєкт під назвою «Я люблю тебе, мамо!» до дня Матері, що святкувався 10 травня. Жителям Коропщини працівники БК запропонували у творчій формі привітати свою маму із цим прекрасним святом.

Участь у  конкурсі взяли 15 наших творчих земляків  − 14 доньок і один син. Вони прислали свої зворушливі відео, в яких розповідали, співали, читали вірші про маму.

Кожне привітання набрало сотні переглядів та гарних слів від публіки.

Днями організатори назвали переможців, чиї робота отримала найбільше вподобань від фейсбук-спільноти:

Перше місцеНаталія Заморій

Друге місце одразу в шести учасників:

Світлана Пилипенко;
Аня Анюта;
Анастасія Пасько;
Валерій Михальченко;
Тамара Іванова;
Світлана Никипорець

Переможці отримали подаруночки для приємних посиденьок із мамою за чашкою чаю, решта – заохочувальні призи.

У Коропському БК розповіли,що учасники дуже вдячні працівникам Коропського БК за таку можливість показати свій талант і заявити про любов і шану до мами. Про це і говорять, і пишуть в соцмережах.

− Дякую органiзаторам БК за чудовий конкурс, присвячений Дню матерi. Участь брала вперше i була приємно вражена зайнятим другим мiсцем. Кожний вiдеоролик по своєму цiкавий, адже в кожному з них є часточка душi i cерця автора. Бажаю всiм Вам творчого натхнення, смiливих задумiв i успiшного ïх втілення,

– написала переможниця конкурсу Світлана Никипорець.

Безумовно, наші працівники культури ще порадують публіку креативними цікавинками. Тож чекаймо.

Зворушливі роботи, сповнені любові, тепла, вдячності до найріднішої в світі людини можна переглянути на сторінці «БК Коропський» у Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100024347662425