Селищна рада звернулась до народних депутатів Олександра Сови і Максима Зуєва

Причина – невдоволення жителів Коропської ОТГ стосовно приєднання Коропського району до Новгород-Сіверського району за рішенням підкомітету Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою.

12:41 30.06.2020

Ініціатива «Мій телефонний друг»

У відповідь на наслідки COVID-19 в Україні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та «Українська Волонтерська Служба» (УВС)  запустили проєкт «Мій телефонний друг», щоб підтримати людей, які опинилися на самоті. Волонтери проєкту, здебільшого молодь, телефонують тим, хто цього потребує, наприклад, самотнім людям літнього віку, людям із інвалідністю або багатодітним батькам, щоб поділитися корисною інформацією або просто дізнатися, як у них справи.

09:16 30.06.2020

Дорогі земляки, шановна молодь!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого свята, яке відзначається останньої неділі червня! Серед багатьох свят, які є у нас, воно − особливе та унікальне, адже такою є молодість.

18:58 26.06.2020

Шановні земляки! Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Основний закон нашої держави, прийнятий 28 червня 1996 року, підсумував багатовікову історію українського державотворення та завершив правове оформлення незалежності. Конституція прописує права й обов’язки кожного громадянина зокрема і українського суспільства загалом.

18:42 26.06.2020

Правила знають і обіцяли дотримуватися

Анонсована акція для юних велосипедистів Коропа пройшла сьогодні в парку Миколи Кибальчича. Провів захід сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді спільно з поліцейськими.

17:43 26.06.2020

Коропським медикам передали «Скриньку здоров’я»

У рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» від Міжнародного Благодійного фонду «Карітас України» та «U-LEAD» Коропська громада подала запит на отримання  наборів засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для медичних працівників. «Скринька здоров’я» надійшла напередодні, а сьогодні Коропський селищний голова Віктор Журавель передав її Центру первинної медико-санітарної допомоги, який очолює Микола Сємака.

15:21 26.06.2020

Офіційна інформації Коропської селищної ради стовно  ситуації із використанням земельної ділянки на території Городищенського старостинського округу біля «Білих берегів»

31 січня 2019 року прийняті земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Коропської селищної ради. Рішенням депутатів Коропської селищної ради від 12.04.2019 року №2896 затверджено перелік земельних ділянок комунальної власності Коропської селищної ради, призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, в тому числі і земельна ділянка площею 26,5163 га на території Городищенського старостинського округу, біля «Білих берегів» на відстані 350 метрів від річки Десна.

17:23 25.06.2020

Жителі Коропської об’єднаної територіальної громади прагнуть увійти до новоствореного району з центром у Мені

Зараз у Мені проходить зустріч із народним депутатом України від політичної партії «Слуга народу» Олександром Совою з питань формування району з центром у місті Мена. Офіційну делегацію Коропщини представляють на заході голова районної державної адміністрації Василь Жук, голова районної ради Михайло Мазуренко, Коропський селищний голова Віктор Журавель.

17:04 25.06.2020

Про недопустимість фактів вчинення насильства в сім'ї

Відповідно до Закону України «Про попередження насильства в сім'ї»: насильство в cім’ї — будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю.

11:28 25.06.2020