Вклонилися Скорботній Матері

Покладанням квітів і хвилиною мовчання коропчани відзначили День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в України.

11:00 22.06.2020

Шановні земляки!

Сьогодні, 22 червня, ми відзначаємо День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Він встановлений Указом Президента України від 17 листопада 2000 року.

10:26 22.06.2020

Подякували медикам за щоденну виснажливу працю – цілодобову охорону людського здоров’я та життя

Їх часто звуть янголами у білих халатах. І хоч слова ці піднесені й світлі, але робота медика – земна, і зовсім нелегка, а часом і небезпечна навіть для їхнього здоров’я. Зокрема зараз, коли людство зіштовхнулося з новим викликом – коронавірусом.  Обставини останніх місяців вкотре показали, наскільки необхідними і цінними є фахівці медичної справи для порятунку людства. Недільної днини вони зустрічатимуть своє професійне свято. Вітання і щирі побажання почали лунати в їхню адресу вже сьогодні.

16:37 19.06.2020

Новини центру надання адміністративних послуг

Відповідно до Договору про співпрацю, 18 червня у Коропській ОТГ, відділі-центрі надання адміністративних послуг, проводив прийом громадян регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області. У результаті роботи спеціалісти сервісного центру надали послуги дванадцятьом громадянам.

14:55 19.06.2020

Наша громада – серед 15 в області, що відібрані для участі в програмі розвитку соціальних послуг

Це програма «Соціальні послуги в громадах − планування та реалізація», яку проводить Представництво Фонду Міжнародної солідарності в Україні Solidarity Fund PL in Ukraine. Список громад, запрошених до участі в ній, оголосили днями.

11:17 19.06.2020

Як і обіцяли, в Коропі продовжили ремонтувати зупинки

Цього тижня, в середу, працівники комунального підприємства «Благоустрій» селищної ради працювали на об’єкті біля військкомату. Після завершення перейшли на ремонт зупинки поряд із магазином «Смак».

09:10 19.06.2020

Тривають роботи з ремонту водогону

Тривають роботи з ремонту водогону у Коропі по вулиці Київській. Після заміни труби на першій ділянці зараз працівники КП «Вода» прокладають нову трубу на наступній.

14:41 12.06.2020