На засіданні виконкому привітали ювіляра

Вчора ювілейний день народження зустрів староста Рижківського старостинського округу Микола Єременко. Сьогодні перед початком засідання виконкому, участь у якому взяв Микола Іванович, він приймав привітання від колег.

16:58 02.07.2020

Навчання з цивільного захисту для старост

Сьогодні в Коропській селищній раді пройшло навчання на тему роботи консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування. Провела заняття майстер виробничого навчання «Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області».

13:52 02.07.2020

Відкритий зліт туристів Коропщини - серед кращих практик молодіжної роботи області

Нещодавно Чернігівський обласний молодіжний центр провів конкурс кращих практик молодіжної роботи області. Від нашої громади  сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді представив на цей конкурс Відкритий зліт туристів Коропщини, ідейним натхненником і головним активістом якого є вчитель Карильської школи Сергій Пономарчук. Із обласного центру Сергій Анатолійович привіз грамоту, а інформація про зліт увійшла до Каталогу найцікавіших практик молодіжної роботи регіону в розділі «Змістовне дозвілля для молоді та молодіжне таборування».

11:38 02.07.2020

Благочинному  Коропського округу архімандриту Миколаю присвоїли звання «Почесний громадянин селища Короп»

Рішення в знак глибокої шани видатному землякові, духовному наставнику, взірцю сподвижницької праці в ім’я служіння Богові ухвалили під час 48 сесії Коропської селищної ради 7 скликання минулої п’ятниці.

07:54 02.07.2020

За три роки  «Дзвіночок» змінився і внутрішньо, і зовні

Місцю, де живе яскраве безтурботне дитинство, де панують любов і піклування, коропському дитячому садочку протягом останніх років присвячена особлива увага. Наприклад, відремонтовані його приміщення, замінений дах, розпочався ремонт фасаду. Для того, щоб зробити садочок у Коропі кращим, залучили кошти і селищного бюджету, і державної субвенції.

12:20 01.07.2020

Як легко та зручно передавати показання лічильника газу

З 1 по 5 число кожного місяця – час передавати показання лічильника газу. Як зробити це у будь-який зручний час та з будь-якого зручного місця? Навіть якщо ви згадали про це 5 числа о 23.59? За допомогою вайбер-бота 7104.

10:35 01.07.2020

Роботу спланували на нараді

Робочий тиждень у Коропській селищній раді розпочався із наради, яку провів селищний голова Віктор Журавель разом із заступниками, секретарем, начальниками відділів та керівниками комунальних підприємств.

14:39 30.06.2020

Селищна рада звернулась до народних депутатів Олександра Сови і Максима Зуєва

Причина – невдоволення жителів Коропської ОТГ стосовно приєднання Коропського району до Новгород-Сіверського району за рішенням підкомітету Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою.

12:41 30.06.2020