Короп передвеликодній

Передвеликодній тиждень ми проводимо на карантині. Але попри це Короп, як і щорічно у цей час, причепурився і прибрався – це здобуток і комунальників, і працівників організацій та установ, які прибрали прилеглі території.

16:13 17.04.2020

В області працює карта допомоги постраждалим від торгівлі людьми

У рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Чернігівській області» розроблено «Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область» на основі сервісу Google maps. Посилання на карту −   https://sites.google.com/view/nmimap-chernihiv/

11:21 17.04.2020

Допомога в цей нелегкий час

Сектором по наданню соціальних послуг сім'ям з дітьми та молоді спільно з відділом - службою у справах дітей сьогодні відвідано 9 сімей, де виховуються 20 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та в зв'язку з карантинними обмеженнями отримали нові виклики. Це багатодітні родини, малозабезпечені, в яких члени сім'ї мають інвалідність, батьки-одинаки.

16:00 15.04.2020

Напередодні Великодня голова ОДА проводить зустрічі з представниками Церков

У Чернігівській облдержадміністрації напередодні Великодня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з представниками Української Православної Церкви – митрополитом Чернігівським і Новгород-Сіверським Амвросієм та митрополитом Ніжинським і Прилуцьким Климентом.

14:50 15.04.2020

Збільшили штрафи за спалювання сухої трави

Верховна Рада України прийняла законопроєкт №2339 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу)».

11:07 15.04.2020

Двадцятирічний атюшанин врятував літню сусідку з палаючого будинку

Все трапилося минулого четверга, коли вже темніло. Віталій Белевщук був удома, коли почув дивний тріскіт. Вийшов на вулицю і побачив проблиски вогню із сусіднього двору. Хлопець сказав матері, щоб викликала пожежних, а сам побіг до палаючої хати, в якій жила старенька бабуся – 85-річна В.

15:25 14.04.2020

Спланували роботу на нараді

Сьогодні Коропський селищний голова зібрав ранкову нараду, участь у якій взяв його заступник Юрій Шкурко, секретар ради Людмила Гавриленко і керівники  окремих відділів.

10:59 13.04.2020